O nás

O nás

Objavujte každodennú rozmanitosť s nami.

Prinášame vám jedinečné funkčné vlastnosti merino vlny v kombinácii s elegantným prevedením.

difrens vyrábame kvalitné oblečenie výhradne zo 100% merino vlny. Prečo merino vlna? Pretože príroda to nadizajnovala lepšie ako by to dokázal človek a merino vlna je naozaj unikátny prírodný materiál, ktorý sme si ako mnohí iní obľúbili pre jej jedinečné vlastnosti a široké možnosti využitia.

Už je to pár rokov čo sme sa vzdali bezhlavého nakupovania, upredňostňujeme kvalitu pred kvantitou a prírodné materiály pred umelými.

Merino vlnu sme najprv spoznali ako materiál využívaný na výrobu športového oblečenia a termoprádla, dodnes ju nosíme na turistiku, skialp, snowboard, beh či prechádzky do prírody. 

Rozdiel v porovnaní s inými materiálmi bol citeľný a ten komfort, ktorý merino vlna prináša, chceme vám aj nám výraznejšie preniesť aj do každodenného života.

V difrens by sme vám chceli ukázať, že merino vlna nie je iba “nudné” termo triko a spodky na zimu ale možnosti jej využitia sú skoro neobmedzené. Do práce, na kultúrne či spoločenské podujatia, prechádzky v meste aj prírode, na aktívne trávenie voľného času a samozrejme aj náročnejšie športové výzvy.

Doprajte si benefity oblečenia z merino vlny počas celého dňa a ako čerešnička na torte v ňom aj dobre vyzerajte.

Nájdete u nás 2 hlavné kategórie

Práca a voľný čas

Šport a turistika

Či už ste aktívny mestský človek, dobrodruh a cestovateľ alebo len hľadáte pohodlné oblečenie do práce, trávenie voľného času či kultúrne a spoločenské podujatia, máme tu niečo pre vás. Navyše s prítažlivým dizajnom, kvalitným prevedením a z prírodného materiálu.

V tejto kategórii si nájdete niečo pre seba ak si užívate pobyt v prírode, na horách, máte radi turistiku, šport, ste neustále v pohybe, celý rok, za každého počasia, baví vás posúvať svoje limity a preto hľadáte funkčné oblečenie ideálne z prírodného materiálu, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Merino vlna - jedinečný prírodný materiál

100 % merino

Jemná

Termoregulačná

Termoregulačná

Antibakteriálna

Zamedzuje vzniku baktérií

Nepáchne

Nezapácha

Priedušná

Priedušná

merino vlna pružná

Prirodzene pružná

UV ochrana

Chráni pred UV žiarením

Ekologická

Prírodná

Užívajte si benefity funkčných vlastností merino vlny a ešte pri tom aj super vyzerajte. Čo viac?

Náš tím

Dámske merino tričko s krátkym rukávom elegantné čierne

Lucia

E-commerce manager
lucia@difrens.com
Pánske merino tričko s oblúkom čierne

Jakub

FOUNDER
jakub@difrens.com
difrens merino tmave logo

Jadro difrens tvoríme my, Jakub a Lucia.

Okrem nás dvoch tvoria náš tím pani krajčírky zo Žiliny, Sučian a Martina a náš programátor Silvester. Ich šikovné ruky pretvárajú naše nápady na realitu.

Dôležitou súčasťou ste teraz aj vy. Váš názor je pre nás dôležitý a oceníme vašu spätnú väzbu. Dôležité je neprestať na sebe pracovať a o to sa budeme snažiť s vašou pomocou aj my.

Objavujme spolu každodennú rozmanitosť.